Lars Lerin screentryck med gouache

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LERIN, Lars (född 1954): "Vattentorn/ Egypt", signerad och daterad Lars Lerin -91, screentryck med gouache, ca 32x54 cm

Skadat vänster nedre hörn

266817

2014-10-03