Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LERIN, Lars (född 1954): "Vattentorn/ Egypt", signerad och daterad Lars Lerin -91, screentryck med gouache, ca 32x54 cm
Skadat vänster nedre hörn
266817
2014-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här