Gunnar Norström oljemålning

Gunnar Norström oljemålning
Gunnar Norström oljemålning
Gunnar Norström oljemålning
Gunnar Norström oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): (2) Landskap, signerade G Nordström, olja på duk, 31x30 resp 30x30 cm

266820

2014-10-03