Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
LERIN, Lars (född 1954): Indisk hund, signerad och daterad Lars Lerin -05, C-print, ca 33x50 cm
Zustandsbeschreibung
266822
2014-10-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner