Lars Lerin C-print

Lars Lerin C-print
Lars Lerin C-print
Lars Lerin C-print
Lars Lerin C-print

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

LERIN, Lars (född 1954): Indisk hund, signerad och daterad Lars Lerin -05, C-print, ca 33x50 cm

Zustandsbeschreibung

266822

2014-10-03