Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANSSON, Berta (1910-94): "Teaterklassen övar", signerad B H, olja på pannå, 70x57 cm

266860

2014-10-04