Bror Hjorth skulptur

Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur
Bror Hjorth skulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HJORTH, Bror (1894 -1968): Flicka med hund, signerad Bror Hjort, 72/85, konststen, höjd 25 cm

Enstaka fotnagg

266871

2014-10-05