Ikon 1800-tal Ryssland
2014-10-04
266872
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, kristus, förgylld siverrisa, monterad i ram och glas, total mått 22x19 cm