Roberto Matta etsning

Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, EA, etsning, ca 27,5x19,5 cm

266899

2014-10-04