Roberto Matta etsning
2014-10-04
266902
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Erotisk komposition, signerad, 69/85, etsning, ca 23,5x17 cm