Fåtölj i rotting
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORGSTOL, Kay Fisker för R. Wengler, Danmark, 1950/60-tal, rotting, drinkhållare och lucka i armstöden, löstagbar dyna klädd i svart textil, sitthöjd med dyna ca 42 cm
Slitage, dyna med smärre hål, luckan lös
266915
2014-09-28