Bord Aalto

Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto
Bord Aalto

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, Alvar Aalto, Artek, 1960/70-tal, rektangulär skiva i lövträ, höjd 71, 123x76 cm

Ytskador, skivan med omfattande slitage

266916

2014-09-28