Piedestal Rörstrand

Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, Rörstrand, delvis förgylld dekor bladornament, höjd ca 95 cm

Krackeleringar

266929

2014-10-12