Bestick David Andersen
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BESTICK, 36 dlr, sterlingsilver, David Andersen, Norge, delvis förgyllda och med polykrom emalj, bestående av: 12 dessertgafflar, 12 dessertskedar, 12 teskedar, i orginialetuier
Slitage, enstaka med emaljskador
266932
2014-09-28