Bestick David Andersen

Bestick David Andersen
Bestick David Andersen
Bestick David Andersen
Bestick David Andersen
Bestick David Andersen
Bestick David Andersen
Bestick David Andersen
Bestick David Andersen

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BESTICK, 36 dlr, sterlingsilver, David Andersen, Norge, delvis förgyllda och med polykrom emalj, bestående av: 12 dessertgafflar, 12 dessertskedar, 12 teskedar, i orginialetuier

Slitage, enstaka med emaljskador

266932

2014-09-28