Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Mjölkpallen", signerad Olle Nordberg, olja på pannå, 46x54 cm
Spår av häftstift i kanten
266933
2014-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här