Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
BULJONGKOPPAR, 6 st, porslin, Mintons, England, 1900-tal, med lock och fat, polykrom dekor med motiv av blommor, höjd ca 11 cm
Bruksslitage, en kopp med repor/yttre sprickor
266935
2014-09-28