Buljongkoppar Mintons England

Buljongkoppar Mintons England
Buljongkoppar Mintons England
Buljongkoppar Mintons England
Buljongkoppar Mintons England
Buljongkoppar Mintons England
Buljongkoppar Mintons England
Buljongkoppar Mintons England
Buljongkoppar Mintons England

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

BULJONGKOPPAR, 6 st, porslin, Mintons, England, 1900-tal, med lock och fat, polykrom dekor med motiv av blommor, höjd ca 11 cm

Bruksslitage, en kopp med repor/yttre sprickor

266935

2014-09-28