Tekoppar med fat 1800-tal

Tekoppar med fat 1800-tal
Tekoppar med fat 1800-tal
Tekoppar med fat 1800-tal
Tekoppar med fat 1800-tal
Tekoppar med fat 1800-tal
Tekoppar med fat 1800-tal
Tekoppar med fat 1800-tal
Tekoppar med fat 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKOPPAR med fat, 8 st, porslin, 1800-tal, dekor i rosa och guld

Mindre bruksslitage

266970

2014-10-03