Figurin KPM Berlin 1700-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FIGURIN, porslin, Tyskland 1800-tal, KPM-liknande märke, föreställande pojke med äggkorg, på sockel, både figurin och sockel märkta undertill i underglasyrblått, figurinen även med inpressat K, total höjd 15 cm
Skador och lagningar
266972
2014-10-03