Figurin KPM Berlin 1700-tal

Figurin KPM Berlin 1700-tal
Figurin KPM Berlin 1700-tal
Figurin KPM Berlin 1700-tal
Figurin KPM Berlin 1700-tal
Figurin KPM Berlin 1700-tal
Figurin KPM Berlin 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Tyskland 1800-tal, KPM-liknande märke, föreställande pojke med äggkorg, på sockel, både figurin och sockel märkta undertill i underglasyrblått, figurinen även med inpressat K, total höjd 15 cm

Skador och lagningar

266972

2014-10-03