Akke Kumlien Motala

Akke Kumlien Motala
Akke Kumlien Motala
Akke Kumlien Motala
Akke Kumlien Motala
Akke Kumlien Motala
Akke Kumlien Motala

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KUMLIEN, Akke (1884-1949): Motiv från Motala, signerad och daterad Akke Kumlien 31.5.-39, olja på duk, 33x44 cm

266974

2014-10-04