Evert Lundqvist etsning
2014-10-05
266980
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LUNDQVIST, Evert (1904-1994): "Spaden", signerad Evert Lundqvist, 11/50, färgetsning, 36x17 cm