Ragnar Sandberg teckning

Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning
Ragnar Sandberg teckning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SANDBERG, Ragnar (1902-1972): Självporträtt, signerad och daterad RS 3 juni 40, teckning, 33x26 cm

266981

2014-10-05