Nisse Zetterberg akvarell

Nisse Zetterberg akvarell
Nisse Zetterberg akvarell

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Söndag 1978, signerad och daterad Nisse Zetterberg, akvarell, 17x21 cm

266987

2014-10-05