Enno Hallek oljemålning

Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HALLEK, Enno (Estland, född 1931): "Corsetten", signerad Enno Hallek, olja på duk, 50x75 cm

266993

2014-10-05