Ikon 1800-tal Ryssland
2014-10-04
266998
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 1800-tal, Ryssland, Anastasis med tolv festscener, 27x22 cm
Smärre ytskador och retuscher