Salvador Dali etsning
Valmis
2014-10-04
266999
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): "Femme á Cheval", ur Venus au fourrures, signerad Dali, 111/145, blindstämpel, kolorerad torrnål på japanpapper ca 31,5x23,5 cm