Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): "Femme á Cheval", ur Venus au fourrures, signerad Dali, 111/145, blindstämpel, kolorerad torrnål på japanpapper ca 31,5x23,5 cm

266999

2014-10-04