Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, automatic, New Art, datum, 1970-tal, krokopressat armband, Hirsch, spänne i gulmetall
Ej funktionstestad, glas med repor
267001
2014-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här