Herrarmbandsur Certina

Herrarmbandsur Certina
Herrarmbandsur Certina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, automatic, New Art, datum, 1970-tal, krokopressat armband, Hirsch, spänne i gulmetall

Ej funktionstestad, glas med repor

267001

2014-09-30