Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RÖLLAKAN, "Blåmes", komponerad av Barbro Sprinchorn 1959, signerad ABMMF BS (ABMärta Måås-Fjetterström) ca 193x134 cm
Hörn med mindre skada, fransar med slitage/skador
267021
2014-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här