Röllakan "Blåmes" Märta Måås-Fjetterström

Röllakan
Röllakan
Röllakan
Röllakan

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RÖLLAKAN, "Blåmes", komponerad av Barbro Sprinchorn 1959, signerad ABMMF BS (ABMärta Måås-Fjetterström) ca 193x134 cm

Hörn med mindre skada, fransar med slitage/skador

267021

2014-10-12