Skrivbord Karl Johan 1800-tal mahogny

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVBORD, Karl Johan, 1800-tal, arkitektonisk form, mahognyfanérat, beslag av mässing, låduppsats och balustrad, sargen med fem lådor, total höjd 100, 119x58 cm

Omarbetat och kompletterat, troligen senare balustrad, mindre skador och lagningar

267028

2014-09-28