Skrivbord Karl Johan 1800-tal mahogny
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIVBORD, Karl Johan, 1800-tal, arkitektonisk form, mahognyfanérat, beslag av mässing, låduppsats och balustrad, sargen med fem lådor, total höjd 100, 119x58 cm
Omarbetat och kompletterat, troligen senare balustrad, mindre skador och lagningar
267028
2014-09-28