Soffbord Bruno Mathsson superellips

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, Bruno Mathsson och Piet Hein, "Superellips", etikettmärkningar, kromade spännben, bordsskivan fanerad i masurbjörk, höjd 54, 86x168 cm

Bruksslitage

267029

2014-09-28