Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Röd stuga, signerad Rudberg, olja på duk, 85x94 cm
267048
2014-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här