Koka Rörstrand Hertha Bengtsson
2014-09-29
267061
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SERVISDELAR, 30 st., Koka, design Hertha Bengtsson, Rörstrand, bestående av: 10 mattallrikar, 11 djupa tallrikar, 8 assietter, uppläggningsfat
Mindre bruksslitage. Nagg