Bord Jonas Bohlin

Bord Jonas Bohlin
Bord Jonas Bohlin
Bord Jonas Bohlin
Bord Jonas Bohlin

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1900-talets slut, Jonas Bohlin, etikettmärkt Jonas Bohlin Design Stockholm, läderklädd skiva, höjd 75, 140x140 cm

Slitage, fläckar

267068

2014-09-29