Theo Tobiasse litografi

Theo Tobiasse litografi
Theo Tobiasse litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Elddonet" ur H-C Andersen´s sagor, signerad Theo Tobiasse, färglitografi, 59x65 cm

267070

2014-09-29