Vas med hänklar Kina

Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina
Vas med hänklar Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVVAS med hänklar, porslin, Kina, omkring 1900, figurscen i emaljfärger, bakgrund i ge-glasyr, höjd 62 cm

Glasyrnagg, lagning

267083

2014-09-29