lennart Jirlow färglitografi

lennart Jirlow färglitografi
lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Sista gästen", signerad L Jirlow, 60/385, färglitografi, 38x45 cm

Saknar glas, smärre fläck

267097

2014-10-05