Herrarmbandsur Certina guld

Herrarmbandsur Certina guld
Herrarmbandsur Certina guld
Herrarmbandsur Certina guld
Herrarmbandsur Certina guld
Herrarmbandsur Certina guld
Herrarmbandsur Certina guld
Herrarmbandsur Certina guld
Herrarmbandsur Certina guld

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, 1970-tal, automatiskt urverk, datum, chronometre, caliber 25-651, boettnr 5810 200, 580026, länk i 18 k guld i form av korridormatta, ej original, diemater 35 mm, total vikt ca 88 g

Boetten med ristade årtal, glas med repor, länk med lagningar

267098

2014-09-29