Vas de Vez överfångsglas

Vas de Vez överfångsglas
Vas de Vez överfångsglas
Vas de Vez överfångsglas
Vas de Vez överfångsglas
Vas de Vez överfångsglas
Vas de Vez överfångsglas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, de Vez, Frankrike, överfång i rött och grönt, etsad dekor av landskap, signerad de Vez, höjd 20 cm

Smärre repor.

267115

2014-09-29