Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt från Söder, signerad och daterad G Zetterström 1943, olja på pannå, 40x48 cm

267124

2014-10-05