Stekfat tallrikar Kina

Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKFAT, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i iamarifärger resp famille rosefärger av blommor, längd 29,5 resp 21,5 cm

En tallrik m emaljslitage

267130

2014-09-29