Olle Ängkvist objekt

Olle Ängkvist objekt
Olle Ängkvist objekt
Olle Ängkvist objekt
Olle Ängkvist objekt
Olle Ängkvist objekt
Olle Ängkvist objekt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÄNGKVIST, Olle (1922-2006): Objekt, "Den inåtvända människan", blandteknik, monogramsignerad och numrerad OÄ 80/160 a tergo, 42x32 cm

Bruksslitage

267152

2014-10-05