Fartygsporträtt 1912

Fartygsporträtt 1912
Fartygsporträtt 1912
Fartygsporträtt 1912
Fartygsporträtt 1912
Fartygsporträtt 1912
Fartygsporträtt 1912

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FARTYGSPORTRÄTT, S.S. Hilding Göteborg, signerad Hellstern Crimsby, daterad 1912, olja på pappannå, 35x54 cm

Smärre ytskador

267153

2014-09-29