Broscher
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BROSCH, 18 k guld, porslinsplatta med dekor av flicka, BROSCH, förgylld, miniatyrmålning på ben, uppfodrad på papp, dekor med krans av orientpärlor
Brosch i guld med tennlagning på en dekordel, samt hängande dekordel saknas, miniatyrmålningens baks
267184
2014-10-04