Barbara Bojanowska oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOJANOWSKA, Barbara (Polen 1936): Blomsterstilleben, signerad och daterad B. Bojanowska -88, olja på duk, 50x61 cm
PROVENIENS: Utställd på Galeria Sztuki Wspolczesnej, Warszawa

267193

2014-10-06