Elsa Munktell Kylberg grafiskt blad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MUNKTELL-KYLBERG, Elsa (1917-2004): Sommarnatt vid Torhamns fiskeläge i Blekinge, grafiskt blad, serigrafi, signerad E Munktell Kylberg, 100x70 cm, oramad
Enligt uppgift en numrerad upplaga om 190 ex

267194

2014-10-06