Bordspendyl
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSPENDYL, omkring 1900, brocotgång, fodral i marmor / gips, verket märk 8430, emaljtavla med romerska siffror i svart, höjd 21 cm
Zustandsbeschreibung
Klangskål kommer löst utan skurv, fodral nagg och lagningar
267195
2014-09-29