Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSPENDYL, omkring 1900, brocotgång, fodral i marmor / gips, verket märk 8430, emaljtavla med romerska siffror i svart, höjd 21 cm

Zustandsbeschreibung

Klangskål kommer löst utan skurv, fodral nagg och lagningar

267195

2014-09-29