Vasarely serigrafi

Vasarely serigrafi
Vasarely serigrafi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): "Quasar", signerad, IV/VII, 1964, färgserigrafi, 46x40 cm,
PROVENIENS: Galerie Börjeson

267203

2014-10-06