Vasarely serigrafi
2014-10-06
267203
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): "Quasar", signerad, IV/VII, 1964, färgserigrafi, 46x40 cm,
PROVENIENS: Galerie Börjeson