Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing, barockstil, dekor av putti, total höjd ca 49,5 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
267207
2014-09-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner