Ljusstakar barockstil

Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil
Ljusstakar barockstil

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, mässing, barockstil, dekor av putti, total höjd ca 49,5 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

267207

2014-09-29