Ragnar Sandberg gouache

Ragnar Sandberg gouache
Ragnar Sandberg gouache
Ragnar Sandberg gouache
Ragnar Sandberg gouache

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SANDBERG, Ragnar (1902-1972): "Jardin aux lila, till Möre(?)", gouache, signerad och daterad Ragnar 1949, ca 17x32 cm

Dedikation, numrerad 10 med blyerts

267217

2014-10-06