Fönsterhundar porslin England

Fönsterhundar porslin England
Fönsterhundar porslin England
Fönsterhundar porslin England
Fönsterhundar porslin England

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÖNSTERHUNDAR, 1 par, porslin, England, 1900-tal, sk Staffordshiretyp, höjd 32 cm

En med skada i form av hål på baksidan, båda med krackelyrer och glasyrbortfall.

267219

2014-09-29