Bordslampa
Valmis
2014-09-29
267222
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, stomme i mässing, lackerad skärm av plåt, höjd ca 39 cm
Slitage, senare dragen el, eventuellt senare strömbrytare